دریافت@پاورپوینت گزيدۀ قصايد خاقاني@

پاورپوینت گزيدۀ قصايد خاقاني|31016520|cxa42092035|پاورپوینت گزيدۀ قصايد خاقاني
هم اکنون فایل با موضوع پاورپوینت گزيدۀ قصايد خاقاني آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

پاورپوینت گزيدۀ قصايد خاقاني
دارای 561 اسلاید ، با فرمت pptx و قابل ویرایش ، آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

قسمتی از محتوای متن PowerPoint :
مابين سالهاي 500 تا 528 ه. ق. كودكي پاي به حيات گذاشت كه نام او را ابراهيم گذاشتند. پدرش نجيب الدين، نجاري بيش نبود و مادرش كنيزي طباخ از روميان مسيحي كه بعداً مسلمان شده بود و جدّش جولاهه. با وجود چنين خاندان بي نام و نشان هنوز بيست سالش نشده بود كه به يكي از شاعران ممتاز عصر خود تبديل شد و آنچنان شهرت و محبوبيتي به دست آورد كه همۀ شاهان پدر بي نام و نشان او را فراموش كردند و در دربارهاي خود پذيراي وجود وي شدند. »»

««

تربيتها و حمايتهاي عموي وي كافي الدين عمر بن عثمان خاقاني را به جايي رساند كه به حسان العجم يا افضل الدين ملقب شد.

ابو العلاء گنجه اي شاعر ديگر همين دوران استعداد خاقاني را كشف كرد و در تربيت شاعري اش كوشيد و به دربار خاقان شروان معرفي كرد.


شعر خاقاني در قصيده و قطعات و تركيب بندها بسيار پيچيده، مشكل ياب، از حيث دريافت معني بسيار سخت و گاه ناممكن است و اين ويژگي شامل اكثر قصايد وي مي شود. همين ويژگي در كنار ساير مختصات لغوي و بياني وي را در كنار ساير قصيده سرايان ماقبل و مابعد صاحب سبك ساخته است.


مطالب دیگر:
📎پاورپوینت و تحقیق بیمه کارگری📎پاورپوینت و تحقیق کارکردهای بیمه در ایران📎پاورپوینت اصول کنترل کيفيت جامع (دمينگ) و استهلاک📎پاورپوینت تشکل های کارگری📎پاورپوینت پرورش قارچ خوراکی صدفی📎پاورپوینت حفاری چاه های عمیق و نصب پمپاژ در آن ها📎پاورپوینت و تحقیق تراریوم📎پاورپوینت درختان میوه📎پاورپوینت زراعت غلات علوفه اي (شبدر ايراني)📎پاورپوینت زعفران📎پاورپوینت زهکشی📎پاورپوینت تهیه‌ نانوکامپیوزیت‌ های منیزیم و کاربردهای آن📎پاورپوینت تئوری های شهرنشینی📎پاورپوینت دوره های عمده و کلی شهرنشینی در ایران📎پاورپوینت شناسایی آلودگی به وسیله سنجش از راه دور GIS📎پاورپوینت عدس📎پاورپوینت علف هرز تلخه (Acroptilon repens)📎پاورپوینت کاویتاسیون در پمپ📎پاورپوینت سامانه فرماندهي حادثه📎پاورپوینت انقلاب اسلامی📎پاورپوینت ماشین های برداشت چغندرقند📎پاورپوینت معرفی و شناسایی مهم ترین علف های هرز ایران📎پاورپوینت تكنولوژي توليد فرآورده های گوشتي (كالباس هاي حرارت ديده)📎پاورپوینت روش های سنجش نسبت درصد چربی شير📎پاورپوینت مجتمع غذائی رشته به رشته (تولیدکننده انواع ماکارونی)